Головна » Поліція » У Нацполіції проти, щоб їх змушували роздавати повістки

У Нацполіції проти, щоб їх змушували роздавати повістки

У Нацполіції проти, щоб їх змушували роздавати повістки

Голова Нацполіції Іван Вигівський виступив проти ідеї надати поліцейським повноваження роздавати повістки військовозобов’язаним без участі військових.

Джерело: Вигівський в інтерв’ю Українським новинам

Пряма мова: “У нас дуже багато свого функціоналу, і ми вважаємо, що кожен повинен займатися своєю роботою. Ми і так підхоплюємо різноманітні моменти. Чому?

Реклама:

Бо поліція найбільший правоохоронний орган, тому ми і підставляємо плече іншим правоохоронним структурам, і якщо ми цього не будемо робити, то деякі важливі напрямки роботи просто впадуть. 

Ми документуємо сотні кримінальних правопорушень серед представників ТЦК і СП, де вони отримують неправомірну вигоду, і таким чином люди не йдуть служити. 

Виходить, що ми будемо з одного боку документувати, а з іншого ще й повістки роздавати? Тому, я вважаю, що в нас достатньо роботи. Ми й так максимально допомагаємо стосовно мобілізації, встановлюємо місця знаходження ухилянтів”. 

Передісторія: 

  • Напередодні Уряд вніс до парламенту скандальний законопроект про мобілізацію. У ньому, зокрема, пропонується надати поліцейським повноваження вручати повістки військовозобов’язаним.