Головна » Економіка » “Реформа правильна”. Зеленський заявив про підтримку податкового проєкту “10-10-10”

“Реформа правильна”. Зеленський заявив про підтримку податкового проєкту “10-10-10”

Україна має провести радикальну податкову реформу, але це відбудеться після війни. Про це заявив президент Володимир Зеленський, відповідаючи на питання щодо ставлення до проєкту податкової реформи “10-10-10”, передає Liga.net.

“Реформа правильна, реформа точно буде. Відновлення нашої держави має бути в найкращій [податковій] системі Європи, щоб наша держава була привабливою для повернення”, – висловився він.

Як зазначив очільник держави, це стосується не тільки податків, але й інших фінансових новацій.

“По-іншому неможливо повернути людину, яка, наприклад, у Польщі заробляє 1000 євро, а у нас – 500-600”, – сказав Зеленський.

Президент пояснив, що законопроєкт про податкову реформу поки що не вносять на розгляд, оскільки триває війна й існують домовленості з Міжнародним валютним фондом.

“Ми дотаційна економіка. Не ми встановлюємо правила зараз, коли не наша економіка генерує гроші, а їх нам дають. Тому що ми виплачуємо пенсії за рахунок інших держав. Тому ми повинні рахуватися з МВФ. Усі міжнародні інституції бояться ризиків зниження податків. Коли великі ризики через виїзд бізнесу і втрату робочих місць, а ти хочеш при цьому знизити податки, авжеж, тобі ніхто не дасть такої можливості”, – додав він.