Головна » Поліція » Поліція встановила особи вояк Росгвардії, які катували людей в районі Бучі

Поліція встановила особи вояк Росгвардії, які катували людей в районі Бучі

Поліція встановила особи вояк Росгвардії, які катували людей в районі Бучі

Поліцейські встановили особи російських спецпризначенців “ОМОН” та “СОБР”, які катували жителів села в Бучанському районі Київської області в березні минулого року.

Джерело: поліція Київщини

Деталі: Поліція повідомляє, що 19 березня 2022 року під час окупації Бучанського району росіяни потрапили під артилерійський обстріл ЗСУ. Під приводом пошуку навідників вони захопили у полон чотирьох мешканців села Здвижівка.

Реклама:

У момент затримання двоє з потерпілих перебували вдома, а інші йшли від родичів додому. Жоден з них не мав зброї та не проявляв агресії до окупантів, проте в одного з затриманих знайшли фото російської військової техніки, датоване 25 лютого 2022 року – фактично, за три тижні до обстрілу.

Дослівно: “Це стало приводом безпідставно схопити, зв‘язати та вивезти потерпілих в сарай на околиці села для допитів. Там їх понад добу утримували при мінусовій температурі та, імітуючи розстріл, вимагали визначитися, хто з них навідник. 

Не отримавши відповіді, окупанти вивезли одного з полонених в лісосмугу, де пів години били його ногами й прикладами автоматів, після чого облили бензином і спочатку імітували його спалення, а після стріляли над головою з автоматів”. 

Більше деталей: Після цього людей відпустили, обумовивши тим, що навідників знайшли та вбили інші російські солдати.

Поліцейські встановили бригаду, спецпідрозділи й особи росіян, які катували мешканців Здвижівки. Це – спецпризначенці “ОМОН” та “СОБР” управління Росгвардії по Красноярському краю РФ. Керував ними командир спеціального загону швидкого реагування “ОМОН” ГУМВС Росії по Красноярському краю. Саме він віддавав накази про викрадення, незаконне утримання і катування громадян.

Йому повідомили про підозру в жорстокому поводженні з цивільним населенням і віддані наказу про вчинення таких дій (ч. 1 ст. 438 Кримінального Кодексу України), що карається позбавленням волі на строк від восьми до дванадцяти років.

фото поліції

Читайте УП В Google News