Головна » Поліція » Патрульні показали перші хвилини після удару РФ у Києві

Патрульні показали перші хвилини після удару РФ у Києві

Патрульні показали перші хвилини після удару РФ у Києві

У Києві продовжують усувати наслідки масованої атаки РФ, в ході якої по всій Україні загинули 5 і постраждали 127 людей. Патрульні поліцейські допомагають розбирати завали, забезпечують безперешкодний проїзд спецтехніки, евакуюють та підтримують громадян.

Джерело: перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький у соцмережах

Пряма мова: “Разом з екстреними службами працюємо в місцях падіння уламків від ворожих ракет. Патрульні надають необхідну допомогу, допомагають розбирати завали, забезпечують безперешкодний проїзд спецтехніки, евакуюють та підтримують громадян.

Реклама:

Рашисти не припиняють спроб будь-що зламати нас не тільки фізично, а й морально. Та неможливо вбити дух українця, який на своїй землі виборює своє.

Дякую нашій протиповітряній обороні та всім Силам оборони”.

відео МВС про ліквідацію наслідків російської атаки

Деталі: За майже 6 годин повітряної тривоги, ворог запустив на столицю України приблизно півтора десятка “Шахедів”, слідом за ними – групами та хвилями крилаті ракети та аеробалістичні ракети “Кинджал”.

Внаслідок такої масованої ракетної атаки в різних районах міста пошкоджено приватні та багатоквартирні будинки, АЗС, торговельні та складські приміщення, підприємства та автомобілі. Є потерпілі та загиблі.