Головна » Поліція » На Київщині призначили нового очільника обласної поліції

На Київщині призначили нового очільника обласної поліції

На Київщині призначили нового очільника обласної поліції

Поліцію Київської області очолив генерал поліції третього рангу Анатолій Щадило, попередній керівник – Андрій Нєбитов призначений на посаду заступника голови Національної поліції України.

Джерело: Поліція Київської області, Андрій Нєбитов у Facebook

Деталі: Голова Національної поліції України Іван Вигівський представив особовому складу нового очільника поліції Київської області генерала поліції третього рангу Анатолія Щадила.

Реклама:

До цього, Щадило був начальником Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області. Перед тим  очолював управління Нацполу у Хмельницькій області.

У поліції Київщини повідомили, що колишній голова Нацполіції області Андрій Нєбитов став заступником Голови Національної поліції України. Він очолював обласне управління Київщини з 2019 року.

Андрій Нєбитов Фото з Facebook

Пряма мова Нєбитова: “Для мене чотири роки служби на чолі поліції Київської області дійшли свого завершення. Це неймовірний досвід і важливий етап мого життя.

Я щиро вдячний кожному, з ким ми пройшли цей шлях, з ким пліч-о-пліч вистояли у найскладніший час повномасштабного вторгнення російської армії в лютому 2022 року, з ким були і лишаємось максимально згуртовані жагою захистити нашу країну і знищити окупанта”.