Головна » Поліція » Наремонтували на 700 тисяч збитків: поліція про причини обшуків в Ужгородській міськраді

Наремонтували на 700 тисяч збитків: поліція про причини обшуків в Ужгородській міськраді

Наремонтували на 700 тисяч збитків: поліція про причини обшуків в Ужгородській міськраді

Правоохоронці повідомили про підозри посадовцям Ужгородської міської ради та підряднику через роведення ремонтних робіт зі збитками у 700 000 гривень.

Джерело: Департамент стратегічних розслідувань Нацполіції

Деталі: Серед підозрюваних – начальник відділу одного з Департаментів та директор комунального підприємства, а також фізична особа-підприємець.

Реклама:

Як встановили поліцейські, посадові особи Департаменту Ужгородської міської ради, комунального підприємства та місцевий підприємець налагодили схему з розкрадання бюджетних коштів під час проведення капітального ремонту будівель комунального підприємства.

Для цього вносили до актів виконаних робіт неправдиві відомості щодо об’ємів та вартості робіт. Як наслідок сума завданих збитків становить майже 700 тисяч гривень, що підтверджується експертними висновками.

20 грудня поліцейські провели обшуки в адміністративних приміщеннях міської ради та комунального підприємства, а також за місцями мешкання підозрюваних та інших причетних осіб.

На підставі зібраних доказів начальникові відділу одного з Департаментів Ужгородської міської ради та директору комунального підприємства, а також підряднику повідомили підозру.

Їхні дії кваліфіковані за ч. 4 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 1 ст. 366 (Службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Читайте УП В Google News