Комбат Третьої штурмової Ролло про мобілізацію, рекрутинг, переваги росіян та війну в 2024 році
Комбат Першого штурмового батальйону Третьої окремої штурмової бригади Петро Горбатенко (Ролло) став добровольцем на третьому курсі історичного факультету. Він приєднався до лав “Азову” ще у 2014 році. Брав участь в операціях в Широкіному, Іловайську, Мар’їнці.
З початку повномасштабного вторгнення Горбатенко разом з побратимами захищав Київ, намагався деблокувати Маріуполь. Останній рік батальйон Петра воює на бахмутському напрямку.
Горбатенко є активним прихильником мобілізації молоді. Комбат вважає, що воювати мають 18-річні. Через це нещодавно він навіть потрапив під шквал критики.
Реклама:
В інтерв’ю “Українській правді” Ролло розповідає про недоліки законопроєкту по мобілізації, мотивацію молоді, про те, якою буде війна в 2024 році, а також проводить паралелі з ІІ Світовою як вчитель історії.
Севгіль Мусаєва