Головна » Блог » Журналісти викрили російського шпигуна у «Слузі народу»

Журналісти викрили російського шпигуна у «Слузі народу»

Журналісти викрили нового російського шпигуна у керівництві Слуги народу Вадима Слюсарєва. 

Журналісти заявили, що Слюсарєв, який був членом політради партії Слуга народу, зрадив Україну, бо втік в РФ перед початком вторгення.

Ніякої реакції влади не було. І тепер виявилось, що Слюсарєв повернувся з Росії і продовжує спокійно діяти в Україні, контролює за даними різних медіа прикордонну службу, прокурора Харківської області та харківську обласну організацію Слуги народу.

Особливо підло, що Слюсарєв є генерал-майором запасу, але замість захисту України він зрадив товаришів, зрадив прикордонну службу, зрадив присягу, і виіхав в РФ.

Особливо нахабно, що він отримав дозвіл на пересування і виїжджає за кордон у Європу, бо в нього виявляється розкішна відда на елітному курорті Франції у Ніцці! Генерал-прикордонник 1972 року народження, але він не воює зі своїми російським братами, а відпочиває на віллі у Європі!.

Прикордонники зі зв’язкам у владі живуть краще ніж більшість бізнесменів.

 

Очевидно, шо Росія прийняла генерала-зрадника за умови співпраці, і дуже ймовірно, що після перебування в РФ Слюсарєв завербований та виконує завдання ФСБ РФ як і багато інших призначенців від Слуги народу. Слюсарєв має бути негайно затриманий, як може людина, яка переїхала на початку війни до ворога спокійно пересуватись Україною?

 

Скільки ще зрадник та російський шпигун буде вільно пересуватись по Україні?

 

Я писав про кримську нерухомість Слюсарєва ще до початку повномасштабного вторгення, але влада ніяк не реагувала. Війна показала, що я мав усі підстави для підозр стосовно цього Слуги народу.