Головна » Війна » В армії РФ багато дезертирів і”відмовників” – розвідка Британії

В армії РФ багато дезертирів і”відмовників” – розвідка Британії

В армії РФ багато дезертирів івідмовників – розвідка Британії

Британська розвідка констатувала значну кількість відмов воювати серед військових армії РФ, що Росія поки компенсує масовим залученням нових людей без належної підготовки. 

Джерело: “Європейська правда”, розвідувальний огляд Міністерства оборони Британії від 30 серпня

Деталі: Аналітики зазначають, що 25 серпня двоє росіян отримали два роки колонії за відмову повертатися на фронт, а в липні “Медіазона” повідомляла, що за відмови щотижня засуджують по сотні військових. 

Реклама:

“Якщо така тенденція триває, то за рік буде близько 5200 вироків за відмову йти у бій. Велика кількість таких вироків свідчить про поганий моральний стан у російській армії”, – зазначають в огляді. 

Розвідка припускає, що факторами дезертирських настроїв є недостатня підготовка, відсутність мотивації і стресові ситуації, які чекають російських військових по всій лінії фронту.

“Хоча деякі військові відмовляються йти у бій і показники виснаження серед підрозділів високі, Росія скоріш за все компенсує втрати, спрямовуючи на фронт масу погано підготовлених солдатів”, – зазначають аналітики, додаючи, що РФ перейшла до застосування великої маси людей з початком “часткової мобілізації” з осені 2022 року, як для наступальних, так і оборонних операцій.  

Нагадаємо: 

  • У попередньому огляді констатували, що хоча РФ зробила військову службу фінансово привабливою, Кремль продовжує відчувати проблеми з вербуванням до лав армії нових людей. 
  • Тим часом у спецслужбах Польщі розповідають, що російська розвідка далі намагається вербувати агентів для дій на користь Росії.