Головна » Поліція » Викрили 40 учасників злочинної організації, які збували наркотиків на 5 млн грн щомісяця

Викрили 40 учасників злочинної організації, які збували наркотиків на 5 млн грн щомісяця

Викрили 40 учасників злочинної організації, які збували наркотиків на 5 млн грн щомісяця

На Черкащині Нацполіція затримала понад 40 членів злочинної організації за збут наркотиків по всьому регіону.

Джерело: Департамент стратегічних розслідувань Нацполіції, Офіс генпрокурора

Деталі: Угруповання налічувало понад 40 учасників, а організували його діяльність двоє мешканців Черкас.

Реклама:

В злочинній організації були три відокремлені гілки: виробництво амфетаміну, вирощування конопель та збут наркотиків в регіоні. Реалізацією займалися три окремі групи зі своїми лідерами, які були підзвітні керівникам злочинної організації.

Так званий виробничий амфетамінний цех знаходився у Черкасах. Його потужності дозволяли виготовляти до 10 кг “фену” щомісяця. Коноплі вирощували на декількох ділянках у Канівському районі, а також у квартирах декількох фігурантів. Поля з коноплями знаходилися на відстані 50-100 км один від одного.

На кожному виробництві була своя охорона, технологи, а також “виконроби”, які слідкували за діями всіх “працівників”.

Виготовлену продукцію доставляли до місць фасування, де вже окрема група готувала товар для подальшого збуту і передачі його наркокур’єрам. Визначені лідерами злочинної організації учасники відповідали за фінансові питання – збір коштів від продажу, закупка сировини, видача “зарплати”, звіт керівникам угруповання.

Збували амфетамін та канабіс методом закладок та “з рук у руки” мешканцям Черкас та регіону. Наркобізнес приносив його організаторам до 5 мільйонів гривень на місяць, зазначають у поліції.

З метою знешкодження діяльності злочинної організації правоохоронці провели поліцейську спецоперацію. У ній були залучені майже 700 осіб.

За результатами заходів затримано 39 людей – організаторів та учасників. Раніше затримали ще чотирьох фігурантів, вони знаходяться в СІЗО.

Крім того, провели понад 120 одночасних обшуків за місцями мешкання ділків, виробництва амфетаміну та вирощування конопель. Вилучили наркотики, гроші, зброю, спецобладнання, автомобілі, чорнові записи та блокноти з “рецептами”. За попередніми підрахунками вартість вилученого сягає 20 мільйонів гривень.

40 учасникам злочинної організації повідомлено підозри та обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.

Учасникам злочинної організації загрожує до 12-ти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Читайте УП В Google News